Przedsiębiorstwo nasze zajmuje się sprzedażą mebli kuchennych i sprzętu agd. Pierwsze Studio Mebli Kuchennych Atom uruchomiliśmy w listopadzie 2007 r. Właściciele firmy w branży meblowej działają już od ponad dwudziestu lat. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają nam realizować różne zlecenia.

Sprzedaż mebli kuchennych to proces złożony i skomplikowany. Świadczymy kompleksową usługę. Dla naszych klientów realizujemy kuchnie począwszy od pomiarów pomieszczenia, poprzez projekt komputerowy, podpisanie umowy, potem po realizacji przez fabrykę, dostawę do mieszkania, montaż mebli i urządzeń kuchennych, podłączenie sprzętów. Proces zostaje zakończony podpisaniem protokołu montażu. Sprawdzona i dobrze wyszkolona grupa montażowa, wyposażona w profesjonalny sprzęt zapewnia fachowy montaż. Zaufało nam już ponad 2000 klientów. To zaufanie przełożyło się również na współpracę z wiodącymi producentami.

Jesteśmy Partnerem Handlowym Firmy Kam, oraz Studiem Patronackim marek Bosch i Siemens.

Zapraszamy do naszego studia znajdującego się w:

Olsztyn, Pstrowskiego 33

tel. 89-526-73-31

tel. kom. 695-771-749

Zapraszamy na nasz profil na portalu Facebook na którym umieszczamy aktualne informacje odnośnie funkcjonowania naszego studia oraz nowe zdjęcia naszych zrealizowanych kuchni.

 

Aktualności:

26.11.2021: Do galerii dodaliśmy nowe zdjęcia naszych realizacji.

26.11.2021: Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z dodatku do Gazety Olsztyńskiej Nasz Dom:

-Obrzeże wychodzi z cienia dekoru

-Albo cegłą, albo szkłem!

-Ocieplamy kuchnię

-Pewny uchwyt

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii