Przedsiębiorstwo nasze zajmuje się sprzedażą mebli kuchennych i sprzętu agd. Pierwsze Studio Mebli Kuchennych Atom uruchomiliśmy w listopadzie 2007 r. Właściciele firmy w branży meblowej działają już od ponad dwudziestu lat. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają nam realizować różne zlecenia.

Sprzedaż mebli kuchennych to proces złożony i skomplikowany. Świadczymy kompleksową usługę. Dla naszych klientów realizujemy kuchnie począwszy od pomiarów pomieszczenia, poprzez projekt komputerowy, podpisanie umowy, potem po realizacji przez fabrykę, dostawę do mieszkania, montaż mebli i urządzeń kuchennych, podłączenie sprzętów. Proces zostaje zakończony podpisaniem protokołu montażu. Sprawdzona i dobrze wyszkolona grupa montażowa, wyposażona w profesjonalny sprzęt zapewnia fachowy montaż. Zaufało nam już ponad 2000 klientów. To zaufanie przełożyło się również na współpracę z wiodącymi producentami.

Jesteśmy Partnerem Handlowym Firmy Kam, oraz Studiem Patronackim marek Bosch i Siemens.

Zapraszamy do naszego studia znajdującego się w:

Olsztyn, Pstrowskiego 33

tel. 89-526-73-31

tel. kom. 695-771-749

 

Aktualności:

22.07.2021: Zapraszamy do zapoznania się z artykułem z Gazety Olsztyńskiej: Kuchnia łatwa do sprzatania

15.07.2021:Do galeri dodaliśmy nowe zdjęcia zrealizowanych kuchni.

15.07.2021:Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z Gazety Olsztyńskiej: Kuchnia dla wymagających oraz Remont kuchni.

13.07.2021: SZANOWNI KLIENCI! Informujemy, że w dniach od 24 lipca do 8 sierpnia studio i magazyn PHU ATOM są nieczynne z powodu przerwy urlopowej. Staramy się aby wszystkie sprawy dokończyć przed naszym urlopem. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszymi kuchniami, w dniach od 19 do 23 lipca spotykamy się tylko z klientami już umówionymi. Wolne terminy na wstępne rozmowy z nowymi klientami mamy po 15 sierpnia z założeniem, że meble będą realizowane w październiku lub później. Za utrudnienia przepraszamy.

15.04.2021: Do galeri dodaliśmy nowe zdjęcia naszych realizacji

15.04.2021: Zapraszamy na nasz profil na portalu Facebook na którym umieszczamy aktualne informacje odnośnie funkcjonowania naszego studia oraz nowe zdjęcia naszych zrealizowanych kuchni.

15.04.2021: Nowe oferty promocyjne firmy Franke: W sercu domu oraz Smakuj życie z Franke.

Więcej zdjęć znajduje się w Galerii